2016 – 5 km heren talenten



Uitslagenlijst – 5.0 kilometer – H tal


               BAVOLOOP - RIJSBERGEN - ZATERDAG 18 JUNI 2016
                  UITSLAGENLIJST - 5.0 KILOMETER - H TAL
18-06-2016 22:03                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    1,8 km   Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------ -------
    1   1316  Rens de Ridder             Dynamica              1999      5e      6:04    17:26    17:25  17,225    3:29 
    2   1308  Thijs Staps                Road Runners Etten-L  1997      7e      6:05    17:39    17:39  16,997    3:31 
    3   1305  Juan Lochten Bastiaansen   Loopvereniging TOF    2001      9e      6:24    18:30    18:30  16,216    3:42 
    4   1306  Tobias Martinot            Etten-Leur            2002     10e      6:39    18:52    18:50  15,929    3:46 
    5   1327  Kas Mol                    Klein Zundert         1999     15e      6:50    19:50    19:50  15,126    3:58 
    6   1313  Luc Keijzers               Loopvereniging TOF    2001     17e      6:55    20:08    20:07  14,913    4:01 
    7   1314  Wessel Roks                Rijsbergen            1998     20e      7:23    20:50    20:43  14,481    4:10 
    8   1317  Jules Overbeeke            Rijsbergen            1999     23e      7:58    21:49    21:36  13,889    4:21 
    9   1311  Luc den Ridder             Breda                 1998     27e      7:51    22:16    22:13  13,503    4:27 
   10   1326  Tycho Hendrickx            Breda                 1998     36e      8:17    23:01    22:53  13,110    4:36 
   11   1310  Jochem van der Velden      Rijsbergen            2002     46e      8:41    23:45    23:39  12,685    4:45 
   12   1325  Sven Neefs                 Etten-Leur            2003     47e      8:31    23:45    23:43  12,649    4:45 
   13   1303  Tygo Verdonk               Rijsbergen            2004     49e      9:08    23:58    23:54  12,552    4:47 
   14   1319  Jesse Hendrikx             Rijsbergen            2003     50e      9:08    23:58    23:54  12,552    4:47 
   15   1302  Renzo Roelands             Rijsbergen            2003     51e      9:08    23:58    23:55  12,544    4:47 
   16   1318  Wisse Overbeeke            Rijsbergen            2000     52e      8:19    24:01    23:49  12,596    4:48 
   17   1323  Rick Martens               Rijsbergen            2002     57e      8:49    24:12    24:08  12,431    4:50 
   18   1315  Lennard Peeters            Wernhout              2005     65e      9:03    24:49    24:42  12,146    4:57 
   19   1322  Levi van Baal              Rijsbergen            2004     69e      9:12    25:10    25:06  11,952    5:02 
   20   1328  Sam Broeren                Hoeven                2005     70e      9:23    25:20    25:18  11,858    5:04 
   21   1320  Lars van Oostveen          Rijsbergen            2003     71e      9:20    25:22    25:19  11,850    5:04 
   22   1301  Viggo Roelands             Rijsbergen            2006     82e      9:46    26:16    26:04  11,509    5:15 
   23   1309  Theun Koeken               Rijsbergen            2000     96e     10:07    27:12    27:00  11,111    5:26 
   24   1307  Sam Mulders                Zundert               2000    106e     10:17    28:12    28:02  10,702    5:38 
   25   1321  Kik Dekkers                Rijsbergen            2002    117e      9:33    29:10    29:05  10,315    5:50 


Back to Top