5 kilometer overall – 2017



Uitslagenlijst – 5.0 kilometer


               BAVOLOOP - RIJSBERGEN - ZATERDAG 17 JUNI 2017
                      UITSLAGENLIJST - 5.0 KILOMETER
18-06-2017 07:40                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  1,8 km   Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- --------  ------ -------
    1   1102  Ronald Cockx               DJA                   1993      1e H 5.0      6:20    16:56    16:56  17,717    3:23 
    2   1311  Peer Voesenek              Running Breda         2001      1e H tal      6:21    17:25    17:25  17,225    3:29 
    3   1313  Tobias Martinot            Etten-Leur            2002      2e H tal      6:20    17:51    17:50  16,822    3:34 
    4   1326  Syb de Jong                Teteringen            2002      3e H tal      6:20    17:58    17:58  16,698    3:35 
    5   1150  Thomas Crul                Loopvereniging TOF    1998      2e H 5.0      6:21    18:00    18:00  16,667    3:36 
    6   1308  Jasper van Eijmeren        Running Breda         2000      4e H tal      6:21    18:47    18:47  15,972    3:45 
    7   1304  Wessel Roks                Rijsbergen            1998      5e H tal      6:36    18:50    18:49  15,943    3:46 
    8   1120  Thijs Staps                Road Runners Etten-L            3e H 5.0      7:13    19:11    19:06  15,707    3:50 
    9   1314  Sebastiaan Martinot        De Langstraat         2004      6e H tal      6:45    19:12    19:11  15,639    3:50 
   10   1136  Tim Borsjé                 Rijsbergen            1998      4e H 5.0      6:35    19:12    19:10  15,652    3:50 
   11   1312  Rick van Hooijdonk         Klein Zundert         1998      7e H tal      6:36    19:25    19:23  15,477    3:53 
   12   1328  Jens van Geel              THOR                  2000      8e H tal      6:22    19:43    19:43  15,216    3:56 
   13   1160  Pieter de Jongh            Zundert               1965      5e H 5.0      7:05    19:57    19:54  15,075    3:59 
   14   1316  Fabio Dudink               Spado                 2003      9e H tal      7:08    20:11    20:09  14,888    4:02 
   15   1309  Juan Lochten Bastiaansen   Running Breda         2001     10e H tal      7:17    20:24    20:23  14,718    4:04 
   16   1148  Tony Verschoor             Oisterwijk            1970      6e H 5.0      7:30    20:32    20:28  14,658    4:06 
   17   1162  Pieter Ithart              Essen (BEL)           1990      7e H 5.0      6:56    20:33    20:27  14,670    4:06 
   18   1149  Jaimy van Groesen          Made                  1992      8e H 5.0      7:30    20:51    20:50  14,400    4:10 
   19   1320  Mart Adriaensen            Zundert               2003     11e H tal      7:06    21:10    21:08  14,196    4:14 
   20   1307  Sam Schrauwen              DJA                   2001     12e H tal      7:22    21:13    21:12  14,151    4:14 
   21   1121  Mark Burger                Road Runners Etten-L            9e H 5.0      7:19    21:33    21:27  13,986    4:18 
   22   1327  Jesse Hendrikx             Rijsbergen            2003     13e H tal      7:51    21:39    21:36  13,889    4:19 
   23   1130  Jacques de Groot           Spado                 1962     10e H 5.0      7:59    21:44    21:42  13,825    4:20 
   24   1152  Frans V D Wulp             Nispen                1957     11e H 5.0      7:34    21:46    21:44  13,804    4:21 
   25   1141  Peter Boomaerts            Rijsbergen            1971     12e H 5.0      7:40    21:57    21:53  13,709    4:23 
   26   1321  Luc Keijzers               Ulvenhout             2001     14e H tal      7:49    21:58    21:57  13,667    4:23 
   27   1122  Hans van der Meer          Road Runners Etten-L           13e H 5.0      7:56    22:00    21:55  13,688    4:24 
   28   1127  Stephan Kapitein           Prinsenbeek           1969     14e H 5.0      7:40    22:08    22:06  13,575    4:25 
   29   1219  Birgit Voorn               Road Runners Etten-L            1e D 5.0      7:56    22:10    22:05  13,585    4:26 
   30   1144  Rober van Leipsig          Swalmen               1969     15e H 5.0      8:02    22:14    22:04  13,595    4:26 
   31   1216  Beata Izban                Fysiotherapie Sligch  1983      2e D 5.0      7:47    22:15    22:13  13,503    4:27 
   32   1142  Ron Nouws                  Rijsbergen            1975     16e H 5.0      7:32    22:19    22:08  13,554    4:27 
   33   1325  Tygo Verdonk               Rijsbergen            2004     15e H tal      7:51    22:23    22:20  13,433    4:28 
   34   1400  Sam Lips                   Running Breda         2000      1e D tal      7:49    22:29    22:29  13,343    4:29 
   35   1134  Edward van Dijk            Rucphen               1991     17e H 5.0      8:03    22:45    22:39  13,245    4:33 
   36   1200  Anita Oostvogels           Breda                 1983      3e D 5.0      7:54    22:50    22:49  13,148    4:34 
   37   1318  Max Ravestein              Rijsbergen            2005     16e H tal      8:04    22:53    22:49  13,148    4:34 
   38   1153  Frank van Aert             DJA                   1966     18e H 5.0      7:51    22:55    22:52  13,120    4:35 
   39   1403  Ray Nauws                  Rijsbergen            2002     17e H tal      7:53    23:02    22:56  13,081    4:36 
   40   1116  Edwin Hendrickx            Fysiotherapie Sligch  1972     19e H 5.0      8:09    23:02    22:52  13,120    4:36 
   41   1100  Bouke van Rossum           Noordhoek             1979     20e H 5.0      8:02    23:19    23:14  12,912    4:39 
   42   1323  Jules Overbeeke            Rijsbergen            1999     18e H tal      8:43    23:24    23:12  12,931    4:40 
   43   1302  Jochem van der Velden      Rijsbergen            2002     19e H tal      8:06    23:25    23:22  12,839    4:41 
   44    246  Maurice van Hasselt        Wernhout              1974     21e H 5.0      7:52    23:25    23:23  12,830    4:41 
   45   1324  Wisse Overbeeke            Rijsbergen            2000     20e H tal      8:43    23:27    23:16  12,894    4:41 
   46   1146  Adrie van Bavel            Delta Sport           1962     22e H 5.0      8:05    23:29    23:28  12,784    4:41 
   47   1124  Rob Voorn                  Road Runners Etten-L           23e H 5.0      7:57    23:34    23:29  12,775    4:42 
   48   1113  Peter van Oostveen         Fysiotherapie Sligch  1976     24e H 5.0      8:05    23:39    23:26  12,802    4:43 
   49   1129  John Sijmens               DJA                   1971     25e H 5.0      8:07    23:40    23:38  12,694    4:44 
   50   1118  Mart Voermans              Rijsbergen            1998     26e H 5.0      8:02    23:49    23:44  12,640    4:45 
   51   1230  Sylvie VanLaerhoven        DJA                   1974      4e D 5.0      8:18    23:57    23:52  12,570    4:47 
   52   1217  Dymphie van den Bemd       Fysiotherapie Sligch  1961      5e D 5.0      8:24    24:03    24:02  12,483    4:48 
   53   1315  Wessel Verdonk             Rijsbergen            2006     21e H tal      8:49    24:05    24:02  12,483    4:49 
   54   1218  Karlijn Overbeek           Rijsbergen            1993      6e D 5.0      8:12    24:07    24:06  12,448    4:49 
   55   1158  Jos Jochems                Etten-Leur            1953     27e H 5.0      8:27    24:08    24:06  12,448    4:49 
   56   1133  Ooms André                 Rijsbergen            1961     28e H 5.0      8:28    24:23    24:21  12,320    4:52 
   57   1101  Johan Monden               Etten-Leur            1969     29e H 5.0      8:12    24:33    24:30  12,245    4:54 
   58   1131  Freek de Bruijn            Zundert               1988     30e H 5.0      8:47    24:38    24:31  12,237    4:55 
   59   1236  Josiane Wink               Oud Gastel            1970      7e D 5.0      8:50    24:43    24:38  12,179    4:56 
   60   1229  Jessica Vermeeren          Rijsbergen            1991      8e D 5.0      8:36    24:45    24:43  12,138    4:57 
   61   1157  Rien Verhoeven             Achilles              1957     31e H 5.0      8:36    24:46    24:44  12,129    4:57 
   62   1109  Elvin Stevens              Rijsbergen            1997     32e H 5.0      8:33    24:47    24:42  12,146    4:57 
   63   1401  Laureen Dudink             Spado                 2005      2e D tal      8:34    24:54    24:51  12,072    4:58 
   64   1137  Peter Massop               Breda                 1966     33e H 5.0      8:43    24:57    24:46  12,113    4:59 
   65   1103  Robin Kustermans           Rijsbergen            1992     34e H 5.0      8:53    25:06    24:59  12,008    5:01 
   66   1147  Bas Graumans               Rijsbergen            1980     35e H 5.0      9:03    25:17    25:08  11,936    5:03 
   67   1140  Raymond Koeken             Rijsbergen            1996     36e H 5.0      9:30    25:18    25:10  11,921    5:03 
   68   1317  Remco Krouwel              Oud Gastel            2003     22e H tal      7:45    25:19    25:19  11,850    5:03 
   69   1117  Jos Jacobs                 Fysiotherapie Sligch  1960     37e H 5.0      8:52    25:20    25:08  11,936    5:04 
   70   1233  Ellen Verdonk              Rijsbergen            1976      9e D 5.0      8:48    25:20    25:17  11,866    5:04 
   71   1132  Bert van Dijk              Schijf                1992     38e H 5.0      8:57    25:31    25:25  11,803    5:06 
   72   1143  Dave Hendriks              Rijsbergen            1973     39e H 5.0      8:55    25:40    25:35  11,726    5:08 
   73   1404  Eva Vermeeren              DJA                   1999      3e D tal      8:55    25:51    25:51  11,605    5:10 
   74   1156  Kees van Dun               Galder                1961     40e H 5.0      9:14    25:55    25:47  11,635    5:11 
   75   1107  Peter van Dorst            Bergen op Zoom        1970     41e H 5.0      8:51    25:59    25:55  11,576    5:11 
   76   1235  Judith Vloedgraven         Road Runners Etten-L  1981     10e D 5.0      9:40    26:10    26:00  11,538    5:14 
   77   1234  Eva Schoenmakers           Breda                 1991     11e D 5.0      9:12    26:34    26:25  11,356    5:18 
   78   1212  Llse Vanlaerhoven          Zundert               1987     12e D 5.0      9:30    26:37    26:31  11,314    5:19 
   79   1402  Anouk Krouwel              Oud Gastel            2001      4e D tal      9:11    26:41    26:41  11,243    5:20 
   80   1239  Amber van Dun              Galder                1995     13e D 5.0      9:15    26:45    26:38  11,264    5:21 
   81   1221  Dinie Megens               Road Runners Etten-L  1954     14e D 5.0      9:38    26:48    26:42  11,236    5:21 
   82   1237  Mariëlle vd Broek          Rijsbergen            1975     15e D 5.0      8:51    26:48    26:44  11,222    5:21 
   83   1241  Laura Everaerts            Zundert               1986     16e D 5.0      9:40    26:54    26:49  11,187    5:22 
   84   1243  Stephanie Krijnen          Rijsbergen            1992     17e D 5.0      9:08    27:05    26:58  11,125    5:25 
   85   1319  Theun Koeken               Rijsbergen            2000     23e H tal     10:15    27:08    26:59  11,118    5:25 
   86   1208  Marieke Daems              Wernhout              1996     18e D 5.0      9:20    27:09    27:08  11,057    5:25 
   87   1207  Janneke Daems              Wernhout              1996     19e D 5.0      9:19    27:19    27:17  10,996    5:27 
   88   1126  Michel Bego                Road Runners Etten-L  1952     42e H 5.0      9:43    27:31    27:24  10,949    5:30 
   89   1203  Esli van der Weijden       Etten-Leur            1991     20e D 5.0     10:06    27:33    27:24  10,949    5:30 
   90   1220  Karin Wijtmans             Achilles              1965     21e D 5.0      9:33    27:36    27:33  10,889    5:31 
   91   1242  Ratna de Jongh             DJA                   1974     22e D 5.0      9:41    27:38    27:33  10,889    5:31 
   92   1223  Kiki Kerstens              AVO 1983              1996     23e D 5.0      9:43    27:43    27:39  10,850    5:32 
   93   1206  Annemieke Houmes           Middelburg            1981     24e D 5.0      9:53    27:50    27:40  10,843    5:34 
   94   1322  Rick Martens               Rijsbergen            2002     24e H tal      8:34    27:55    27:49  10,785    5:35 
   95   1305  Mathijs van Aert           Breda                 2005     25e H tal      9:34    27:57    27:54  10,753    5:35 
   96    236  Raf Dekkers                Rijsbergen            2004     26e H tal      9:50    27:59    27:54  10,753    5:35 
   97   1300  Simon Uppelschoten         Tilburg               2006     27e H tal     10:13    28:02    27:53  10,759    5:36 
   98   1114  Alexander Groot            Fysiotherapie Sligch  1974     43e H 5.0      9:28    28:27    28:15  10,619    5:41 
   99   1110  Chris Veraart              Rijsbergen            2006     44e H 5.0      9:25    28:30    28:26  10,551    5:42 
  100   1145  Arno Hendricks             Breda                 1974     45e H 5.0      9:52    28:33    28:22  10,576    5:42 
  101   1301  Dean Frijters              Rijsbergen            2005     28e H tal     10:13    28:34    28:25  10,557    5:42 
  102    235  Kik Dekkers                Rijsbergen            2002     29e H tal      9:50    28:34    28:29  10,532    5:42 
  103   1231  Petra van Dongen           Hooge Zwaluwe         1965     25e D 5.0      9:51    28:35    28:30  10,526    5:43 
  104   1306  Jack Baert                 Fysiotherapie Sligch  2009     30e H tal     10:14    28:35    28:25  10,557    5:43 
  105   1112  Anton Baert                Fysiotherapie Sligch  1977     46e H 5.0     10:13    28:36    28:26  10,551    5:43 
  106   1205  Eline 's Gravemade         Rijsbergen            1995     26e D 5.0     10:14    28:36    28:28  10,539    5:43 
  107   1227  Ria Frijters               Achilles              1955     27e D 5.0     10:06    28:47    28:43  10,447    5:45 
  108   1213  Nathalie Damen             Fysiotherapie Sligch  1985     28e D 5.0     10:11    29:02    28:54  10,381    5:48 
  109   1139  Johan Thijssen             Noordhoek             1946     47e H 5.0     10:06    29:05    29:03  10,327    5:49 
  110   1310  Mitch Kapitein             Prinsenbeek           2001     31e H tal      9:59    29:05    28:58  10,357    5:49 
  111   1240  Lieke Antonissen           Utrecht               1995     29e D 5.0      9:59    29:06    28:59  10,351    5:49 
  112   1105  Arian Bossers              Rijsbergen            1965     48e H 5.0     10:04    29:06    28:58  10,357    5:49 
  113   1138  Rene Antonissen            Prinsenbeek           1959     49e H 5.0      9:58    29:09    29:01  10,339    5:49 
  114   1232  Marloes Graumans           Fysiotherapie Sligch  1985     30e D 5.0      9:48    29:21    29:12  10,274    5:52 
  115   1224  Moniek Clarijs             Rijsbergen            1979     31e D 5.0     10:13    29:47    29:37  10,129    5:57 
  116   1161  Ruud Versluis              Papendrecht           1956     50e H 5.0      9:37    29:50    29:46  10,078    5:58 
  117   1104  Tim Schriever              Zundert               1996     51e H 5.0     10:13    29:53    29:45  10,084    5:58 
  118   1123  Ad Vissers                 Road Runners Etten-L           52e H 5.0     10:34    29:54    29:43  10,095    5:58 
  119   1214  Annet de Voogt             Fysiotherapie Sligch  1999     32e D 5.0     10:11    29:55    29:46  10,078    5:59 
  120   1215  Nina de Vooght             Fysiotherapie Sligch  1997     33e D 5.0     10:20    30:00    29:51  10,050    6:00 
  121   1204  Jacqueline Frijters        Tilburg               1970     34e D 5.0     10:17    30:04    29:54  10,033    6:00 
  122   1159  Ino Verspaget              Rijsbergen            1947     53e H 5.0     10:28    30:14    30:06   9,967    6:02 
  123   1115  Patrick Schouten           Fysiotherapie Sligch  1974     54e H 5.0     10:19    30:15    30:05   9,972    6:03 
  124   1222  Mandy Brugman              Rijsbergen            1994     35e D 5.0     10:06    30:15    30:07   9,961    6:03 
  125   1106  Roger Derksen              Rijsbergen            1970     55e H 5.0     10:11    30:18    30:11   9,939    6:03 
  126   1125  Daniel Elst                Klein Zundert         1973     56e H 5.0     10:51    30:21    30:09   9,950    6:04 
  127   1209  Jolanda Daems              DJA                   1969     36e D 5.0     10:46    30:25    30:23   9,874    6:05 
  128   1210  Karlijn Bossers            Rijsbergen            1999     37e D 5.0     10:14    30:30    30:23   9,874    6:06 
  129   1238  Eb Crul                    Breda                 1963     38e D 5.0     10:57    30:57    30:55   9,704    6:11 
  130   1111  Mart Veraart               Rijsbergen            2008     57e H 5.0     11:01    31:56    31:51   9,419    6:23 
  131   1108  Robbert Veraart            Rijsbergen            1971     58e H 5.0     11:01    31:56    31:52   9,414    6:23 
  132   1225  Linda Vissenberg           Etten-Leur            1988     39e D 5.0     10:56    32:07    31:56   9,395    6:25 
  133   1226  Sandra Elst                Wouwse Plantage       1990     40e D 5.0     10:56    32:09    31:57   9,390    6:25 
  134   1135  Emiel Rooijackers          Terheijden            1972     59e H 5.0     10:57    32:12    32:00   9,375    6:26 
  135   1154  Louis de Koning            Rijsbergen            1948     60e H 5.0     11:41    35:24    35:21   8,487    7:04 


Back to Top